Mensen gebruiken tegenwoordig de mobiele telefoon om met behulp van de zogenaamde sociale media in verbinding te staan met familie, vrienden en kennissen. De behoefte om een ansichtkaart naar familie, vrienden of kennissen te sturen is bijna verdwenen.
Bij familiecamping Hoeve aan den Weg an de Woaterseweg in de Olde Willem zijn geen ansichtkaarten meer te koop. De eigenaar van de camping is gestopt met de verkoop van ansichtkaarten in de receptie. De campinggasten kochten zelden nog een ansichtkaart.
Op 4 juli 2025 had de redactie van ut Deevers Archief de twijfelachtige eer – maar wel een eer die gelukkig maakt – de laatste nog in het rekje bij de receptie aanwezige – en hier afgebeelde – ansichtkaart te kunnen kopen. Voorwaar een exemplaar met historische waarde.
Het zal jou als verstokte en fanatieke verzamelaar van ansichtkaarten van onderwerpen binnen de grens van de gemiente Deever maar overkomen vast te moeten stellen dat jij de bijgaand afgebeelde ansichtkaart nog niet aan jouw bijna complete verzameling van bijna 2000 verschillende ansichtkaarten hebt toegevoegd. Wat een ramp. De kans is groot dat jou dat nooit meer gaat lukken. Maar de redactie gunt uiteraard elke verstokte en fanatieke verzamelaar hetzij een nieuw hetzij een gelopen tweedehands exemplaar van de bijgaand afgebeelde ansichtkaart.
Maar het ziet er in het geheel niet goed uit voor de verstokte en fanatieke verzamelaar van ansichtkaarten van onderwerpen binnen de grens van de gemiente Deever, want bij neringdoenden binnen de grens van de gemiente Deever zijn steeds minder vaak nieuwe ansichtkaarten van onderwerpen binnen de grens van de gemiente Deever te koop.

